В той час, коли позичальник вибирає для кредитування банк, йому необхідно враховувати процентну ставку, величину кредитного ліміту і те, наскільки просто його оформляти. Все більша кількість банків видає кредити через Інтернет без вимоги надання застави і поручителів.

Заставою називається те майно, яке стає забезпеченням тих коштів, які банк видав в користування. Поручителем є особа, яка гарантує, що клієнт здатний віддати позику і зробить це. Надання цих двох пунктів, не лише займають зайвий час і вимагають зусиль, але і не завжди, в принципі, є застава чи людина, здатна поручитися.

Для цілей споживача найчастіше видають кредити без застави. Таке кредитування найчастіше відбувається на 1-2 роки на суму, яка потрібна для купівлі потрібного товару. Банки, розглядаючи заявки, не вимагають великого пакету документів. Дані вони перевіряють і виносять ухвалу впродовж декількох днів, максимум тиждня.

Вимоги, що висуваються до потенційних позичальників, які займаються оформлення беззаставного кредиту, приблизно однакові: це позитивна кредитна історія, наявність постійної роботи і стабільного заробітку, вік від 18 років до 65.

Страхування банківських ризиків відбувається за рахунок високих відсотків і ретельної перевірки потенційного клієнта. Увага приділяється, в першу чергу, тому, чи зможе позичальник виплатити борг. Для цього і потрібно підтвердження доходу, надання документів, які фіксують отримання Вами стабільного заробітку.

Оформлення кредитів без застави можливе впродовж декількох хвилин. Подібні кредити називають мікропозиками. Видають їх і в офісі компанії, і онлайн. Їх особливістю є те, що рішення про видачу засобів приймається комп'ютером. Завдяки певному алгоритму аналізуються усі дані, стає відома відповідь. Рішення у більшості випадків виявляється позитивним, навіть якщо раніше за клієнтом спостерігалися борги і прострочення по виплатах.

У мікрофінансових організаціях кредити без застави і поручителів можна отримати на наступних умовах: термін кредитування складає від декількох днів до місяця; сума, яку видають, залежить від того, новий це клієнт, або він раніше використав цей сервіс; від того, як багато інформації клієнт надав про себе; досить високі процентні ставки.