Ломбарди і мікрофінансові організації, здатні видати будь-якій людині гроші у борг, є одними з найбільш популярних кредиторів.

У цих організаціях принципово різні умови по отриманню позик. Тому слід зробити вибір і ретельно все зважити, перш ніж обирати.

Ломбард є пунктом по видачі позик під заставу майна. У цьому і криється основний недолік ломбардів. Нехай навіть тимчасово, але, для отримання позик, Ви будете вимушені віддати щось цінне. В якості застави можуть прийняти дорогоцінні прикраси, зливки цінних металів, коштовні камені, зброю, колекційні монети, побутову техніку, нагороди, які виготовлені з цінних сплавів.

Окрім цього, доведеться довірити своє майно незвісно кому. Вартість майна має бути, як мінімум, на третину більше суми позики. В окремих випадках, оцінна вартість застави має бути більша позиковоїудвічі.

Ці умови мало кого влаштовують. У зв'язку з цим, люди все частіше зупиняються на мікрофінансових організаціях, отримуючи кредити на набагато вигідніших умовах.

Мікрофінансові організації не вимагають при кредитуванні надавати заставне майно. Компанії такого типу з'явилися на ринку кредитування не так давно, але недивно, що вже отримали свою популярність.

Робота мікрофінансових організацій відбувається за спрощеною схемою. Для того, щоб оформити мікропозику, досить просто заповнити форму, що складається з простих полів. При оформленні позики в МФО є можливість отримання грошей на будь-яку банківську карту.

У більшості своєму МФО видають позики за 10-30 хвилин. Вам навіть не доведеться покидати власний будинок, для того, щоб отримати гроші. Заявки обробляються сервісами по видачі мікропозик в онлайн режимі.