За умови оформлення кредиту готівкою, є можливість повернути більше 20% суми кредиту.

Кредит готівкою, отриманий в "Альфа-Банку Україна" можна використати для будь-якої мети, будь то відпочинок, ремонт або навчання. Максимальний розмір суми позики складає 300 тисяч гривень, а термін повернення при цьому - 4 роки.

Оформлення кредиту готівкою можливо здійснити в одній з філій "Альфа-Банку Україна" або "Укрсоцбанку". Досить пред'явити тільки ідентифікаційний код і паспорт.

Якщо у Вас є потреби, засобів на реалізацію яких недостатньо, в "Альфа-Банк Україна" - відмінний сюрприз для добросовісних позичальників. Так прокоментував акцію по поверненню 22% від суми кредиту готівкою віце-президент, що виконує обов'язки директора з розвитку роздрібного бізнесу "Альфа-Банка України" Олексій Пузняк. При отриманні готівкового кредиту в "Альфа-Банку", Ви отримаєте в якості подарунка карту "Gold" і sms- нагадування про черговий платіж і інтернет-банкінг "My Аlfa - Вank". Завдяки наданню цього спектру послуг, у кожного є можливість ефективного управління своїми засобами.

Компенсують засоби по кредитах, термін яких перевищує тридцять шість місяців. Умовою компенсації є своєчасні платежі по кредиту. За усіма подробицями можна звернутися у будь-яке відділення банківської установи або в контакт-центр банку.

Для того, щоб отримати миттєве узгодження "Альфа-Банку Україна" про можливість надання кредиту готівкою, треба відправити sms з текстом "КТ#ідентифікаційний код" на номер 3344.

Погашення позики можливе через інтернет-банкінг "My Alfa - Bank", банкомати, термінали самообслуговування, відділення банку.