Більшість громадян України хоч би раз стикалися з браком грошових коштів. Цьому сприяють космічні тарифи і загальне подорожчання життя. Люди отже, все частіше звертаються до позик мікрофінансових установ.

Не завжди зручно користуватися послугами великих банків, іноді навіть нереально. Назустріч непрацевлаштованому клієнтові не піде жоден банк. А ось мікрофінансові установи - це зовсім інша історія.

Мікрокредити сьогодні користуються особливою популярністю. Ті, які видаються онлайн, - особливо. Уперше в Україні цей вид послуг почав практикуватися близько 5 років тому, і відразу ж набув неймовірної популярності завдяки лояльному відношенню до своїх клієнтів. Будь-який повнолітній громадянин може отримати тут кредит. Не має значення офіційне працевлаштування. Для того, щоб отримати кредит лише потрібні серія і номер паспорта, ідентифікаційний податковий номер.

При цьому умови кредитування цілком прийнятні. На сайтах компаній і онлайн сервісів є присутнім кредитний калькулятор. Досить скористатися їм, і Ви дізнаєтеся точну суму до погашення.

Частенько в МФО нові клієнти не можуть отримати максимально можливу суму позики. Але ці гроші цілком може вистачити до зарплати. До того ж, за умови успішного повернення грошей, при наступному зверненні в ту ж мікрофінансову організацію, позичальник може розраховувати на збільшення максимально можливої суми.

Максимальний термін кредитування знаходиться в прямій залежності від величини суми позики.

Ніхто не може заперечувати, наскільки зручніше і приємніше оформляти кредит у себе вдома, за комп'ютером, а не мати справу з роздратованою чергою таких же позичальників і втомленими співробітниками банку.

Онлайн кредити на сьогодні активно витісняють велике споживче кредитування. Для того, щоб отримати необхідну суму у банку, спочатку Вам доведеться повозитися зі збором величезного пакету документів. У нього входять довідка з місця роботи, про зарплату.