Ніхто не застрахований від проблем. Життєві труднощі часто мають фінансовий характер. І, якщо немає накопичень, відкладених коштів, доводиться негайно шукати, де ж можна узяти гроші в кредит.

Дані поради будуть актуальні для усіх, хто хоче узяти в кредит гроші просто і швидко. Незалежно від вибраного способу отримання коштів (готівкоюабо на картку), наявності офіційно оформленого місця роботи, міри бездоганності кредитної історії.

Багато людей звикли звертатися за кредитом у банки. Це дійсно найбільш поширений спосіб отримання грошей у борг. Притягає своєю зрозумілістю і передбачуваністю : Ви знаєте, що потрібно прийти у банк, почекати в черзі, після - дізнатися, які документи потрібні, зібрати їх, прийти знову, оформити заявку, почекати відповіді, вивчити договір, укласти його. Але навіть якщо Вам не відмовлять, витратити на це процес доведеться не менше тижня.

А відмовити можуть з дуже багатьох причин. Можете навіть не намагатися звертатися у банки, якщо у Вас маленький офіційний дохід або Ви зовсім не оформлені, якщо у минулому були прострочення з оплатою платежів по кредитах. Тобто оформлення у банку кредиту - непоганий вибір, якщо Ви потребуєте великої суми грошей і нікуди не поспішаєте.

Але найбільш швидким і комфортним способом отримання відносно невеликої суми грошей (в середньому, до 10 тисяч гривень) є звернення в компанії, де можна узяти гроші в кредит за спрощеною процедурою - мікрофінансові організації.

Для того, щоб узяти гроші в кредит на карту, насамперед слід знайти форму активації заявки. Необхідно чітко знати бажану суму кредиту і термін його повернення. Якщо Ви новий клієнт в МФО, ймовірно Вам доведеться спочатку заповнити реєстраційну форму. Але не хвилюйтеся це займе всього біля 7 хвилин. Потрібно буде вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, реквізити картки.