Це результати рейтингу українських банків "Euromoney" за 2016 рік.

Таким чином, "A-Club" зайняв перше місце серед українських банків в рейтингу європейського журналу про фінанси "Euromoney" другий рік поспіль. "A-Club" є підрозділом "Альфа-Банка Україна". Спеціалізується він на приватному обслуговуванні у банківській сфері.

"A-Club" відмітили в таких номінаціях: "Private Banking Services Overall" і" Best Bank For Super affluent clients".

Участь банку в рейтингу прокоментував Директор "Private Banking" Вікторія Пивнева. Вона сказала, що те, що висока якість роботи банку була визнана європейськими експертами є свідченням того, що сумлінна праця, спрямована на побудову довгострокових довірчих стосунків, увінчалася обопільним успіхом і банку, і клієнтів. Клієнти банку змогли переконатися в тому, що працюють з надійним і професійним партнером.

Зараз відділення "A-Club" є на семи майданчиках, які розташовані в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові і Одесі.

Варто відмітити, що "A-Club" "Альфа-Банка Україна" займається вдосконаленням продуктів і сервісів для заможних клієнтів на регулярній основі. Наприклад, тільки за минулий рік банк запропонував своїм клієнтам такі нові пропозиції: пакети послуг "Club", "Elite", і "Family", здатні сподобатися, підійти широкому колу побажань клієнта (починаючи з наявності карти для здійснення в Інтернеті розрахунків закінчуючи корпоративним адмініструванням і фінансовим консалтингом). Це унікальне явище для ринку України.

Вже є плани і на 2017 рік. Наприклад, планується разом з партнерами запустити медичний і travel- конс'єрж.

Рейтинг "Private Banking Services Overall" складають щороку. Він є оглядом кращих банків і фінансових компаній у більш ніж 70 країнах світу. Журнал "Euromoney" є фінансовим виданням з штаб-квартирою в Лондоні. У публікації з 1969 року і вважається одним з найавторитетніших ЗМІ про фінансовий ринок у всьому світі.