Стосується зазначене рішення надання соціальних послуг. Про це повідомив голова фінансової установи Олександр Шлапак.

В державному ПриватБанку планується розширення співробітництва з урядом в наданні ряду соціальных послуг на базі платформи «Приват24».

У вівторок 21 березня в Києві відбулася презентація "Приват.Share". Олександр Шлапак на ній розповів, що Приватбанк на сьогодні є одним з лідерів "цифрового банкінгу". Свідченням цього є те, що у банку багато років надають послуги, аналогів яким просто немає в інших країнах. Нині у банку намагаються переконати уряд в тому, що державні банки в змозі, і повинні виступити агентами держави в наданні державних послуг, в кредитуванні, і у багатьох державних програмах.

В той же час, глава банку відмітив, які сервіси вже були реалізовані. Серед них і комунальний кабінет, за допомогою якого усі, хто працює з мобільним додатком "Приват24", мають можливість оплачувати будь-які комунальні послуги.

У ПриватБанку першими реалізували перший студентський електронний квиток, багато учбових установ прислали запити на втілення аналогічної ініціативи.

Окрім цього, представники фінансової установи ведуть c Львівською міською адміністрацією переговори про створення першої цифрової карти городянина. Був анонсований сервіс відносно отримання субсидій.

Для того, щоб вдалося реалізувати сервіс отримання субсидій, необхідно побудувати інформаційні мости між ПриватБанком, Міністерством соціальної політики і Пенсійним фондом. На цьому етапі глава фінустанови вже подав відповідне доручення прем'єр-міністрові, ведуться переговори.

Володимира Гройсман - прем'єр-міністр відвідав презентацію. Він сказав, що уряд взаємно зацікавлений в розширенні співпраці з банком в реалізації державних програм.