У фінансовій установі "ПриватБанк" планується розширення співпраці з урядом. На базі платформи "Приват24" представлять ряд соціальних послуг.

Про це розповів голова фінансової установи Олександр Шлапак. Він сказав, що "ПриватБанк" на сьогодні лідер "цифрового банкінгу". Банк багато років підряд надає послуги, аналога яким не існує навіть в інших країнах. Зараз фінансова установа намагається переконати уряд в тому, що державні банки можуть і повинні виступити агентами держави в наданні державних послуг, в кредитуванні і в державних програмах.

Глава банку сказав, що ряд таких сервісів вже реалізували. Серед них і комунальний кабінет. Через нього усі користувачі мобільного додатку "Приват24" можуть оплачувати комунальні послуги.

Саме "ПриватБанком" була реалізована уперше функція студентського електронного квитка. До фінансової установи після неодноразово зверталися інші учбові заклади з проханням утілити у них таку ж ініціативу.

Зараз "Приват" веде переговори з Львівською міськадміністрацією щодо створення першої цифрової карти городянина. Був анонсований сервіс по отриманню субсидій.

Для реалізації сервісу отримання субсидій потрібна співпраця "ПриватБанку", Пенсійного фонду і Міністерства соціальної політики. Такі переговори зараз ведуться. Олександр Шлапак вже подав прем'єр-міністрові України відповідне доручення. Завдяки обміну інформацією в такому форматі, уряд буде в змозі швидше надавати субсидії набагато швидше, на якісно новому рівні, не надавати їх тим, хто згідно із законом отримувати їх не повинен.