Завдяки беззаставній банківській позиці - кредиту готівкою, можна вирішити усі фінансові труднощі тимчасового характеру.

Цей вид кредитування може відрізнятися, залежно від конкретних умов і конкретної кредитної програми. Отримання беззаставного кредиту можливе на період до 5 років. При цьому не треба надавати майнову заставу і поручителів. Проблема полягає у виборі максимально вигідної програми, а також в економії на виплаті кредиту.

Для оформлення кредиту на вигідних умовах, необхідно поставити банківському консультантові деякі питання.

Перший з них - чи не основний, наскільки багато доведеться переплатити, виплачуючи кредит. Переплата неминуча при будь-якій кредитній програмі, але можливо її мінімізувати. Для того, щоб вибрати найбільш вдалий кредит для Вас, запитати, як багато Вам належить переплатити. Пам'ятайте, чим більше Ви економите, тим менше переплачуєте.

Кредит готівкою є одній з найбільш дорогих банківських програм. Для істотної економії, варто виплатити достроково займ. Запитайте, чи передбачає кредитна програма, що зацікавила, можливість дострокової виплати кредиту. Тут можуть виявитися особливості. У деяких фінансових установах стягують комісію за погашення кредитів великими сумами. Може навіть бути мораторій на дострокове погашення кредиту.

Банки часто вимагають застрахувати життя, здоров'я або працездатність позичальника в одній з акредитованих ними страхових компаній. Банк зобов'язаний надати позичальникові вибір з декількох страхових установ. Можна вибрати з цих варіантів найекономніший. Якщо у фінансовій установі говорять, що працюють тільки з однією компанією, краще в принципі відмовитися від кредитування в цьому банку.

Поставивши вчасно прості питання, можна уберегти себе від багатьох проблем надалі.