Умовне виділення серед усіх кредитів певних груп допоможе розібратися у великій кількості кредитних програм.

Функціональні групи кредитів виділяють на підставі призначення позики.

Можна виділити іпотечні кредити, автокредити і споживчі кредити.

При оформленні іпотечного кредиту за кредитні кошти отримується нерухомість. Це може бути що завгодно: від гаража або дачі до квартири або будинку. Клієнт надає в якості застави нерухомість, що придбалася раніше. Іпотечні кредити не видають онлайн, а позичальників ретельно перевіряють.

Автокредити беруть, щоб купити транспортний засіб. Це може бути мотоцикл, автомобіль, мототехніка або супутнє устаткування. Звичайно, найчастіше в кредит купують саме автомобілі. Як і в попередній функціональній групі, застава - цей сам транспортний засіб придбаний в кредит.

Найбільш великою функціональною групою є споживчі кредити. Позику можна використати для придбання необхідних товарів споживання, дрібної або великої побутової техніки.

Класифікуються споживчі кредити залежно від виду забезпечення зобов'язань клієнта, приналежності кредитованого предмета до послуг і товарів, швидкості і процесу оформлення кредиту (бувають звичайна позика і швидкі експрес-кредити), від термінів надання (виділяють короткострокові, середньострокові і довгострокові кредити).

Споживчі кредити можна оформляти онлайн. Є також вибір: отримати готівкові кошти на купівлю товару і послуги, або отримати гроші безпосередньо на кредитну карту. У споживчих кредитах більший розмір комісії, відсоток річних. Тому брати гроші в кредит варто тільки, якщо це дійсно необхідно.

Якщо Ви все ж зважилися на оформлення онлайн кредиту, просто виберіть на нашому сервісі найбільш оптимальну пропозицію і нехай покупки принесуть тільки радість і прослужать довго.