Кредитування - популярна серед українців послуга. Надається, як на вигідних умовах, так і не дуже.

До того, як позичальником будуть виконані зобов'язання, застава надається кредиторові в розпорядження. Фактично, кредитор є власником застави. Якщо буде порушений договір, будуть невиплати з боку позичальника, у володіння кредитора переходить застава.

Нотаріусом на об'єкт накладається заборона на відчуження. Тобто, поки борг не буде погашений, власником юридично залишається клієнт, але права розпоряджатися своєю власністю не буде. На цей період продаж, обмін і інші юридичні дії вважаються незаконними, порушення карається кримінальною відповідальністю.

Загальними вимогами до потенційного позичальника для усіх фінансових установ є  наявність паспорта громадянина України, офіційного місця роботи, надання довідки про доходи за останні 6 місяців.

Умови договору можуть дуже різнитися, залежно від терміну, суми позики, матеріального становища позичальника. Добробут, платоспроможність позичальника автоматично аналізується системою. На підставі цього приймається певне рішення. Недоліком є те, що причина відмови в оформленні кредиту не розголошується.

Критерії у банках трохи відрізняються, але зупинити потенційного позичальника може розмір першого внеску. До того ж, у фінансових організаціях видають усього 50-60% від оцінної. Наприклад, якщо Ви хочете купити житло за 1 мільйон гривень, Вам навряд чи видадуть більше 500 тисяч гривень.

Земельна ділянка теж відноситься до нерухомості. Для того, щоб заявку схвалили з більшою вірогідністю, можна запропонувати поруку. Сума позики може варіюватися при різних розмірах ділянки, цільового призначення, місця розташування, інших критеріїв.

Завдяки заставним позикам є шанс на отримання великої кількості грошей, але в кредитах без застави немає ризиків втратити майно. До того ж, потрібний мінімальний пакет документів і невелика кількість часу. Вірогідність відмови - дуже мала. Тому, якщо у Вас все одно вже є основна частина для купівлі чого-небудь і бракує зовсім небагато, треба звернути увагу на можливість оформлення кредиту онлайн.