Останні 5 років в Україні кредитування стало дуже популярне. До нього прибігають для вирішення будь-яких питань і отримання будь-яких сум. Але оформити в Україні позику не скрізь легко.

Комусь для вирішення своїх фінансових проблем вистачить 2 тисяч гривень, а комусь потрібні декілька сотень тисяч. У будь-якому разі, оформлення кредиту припускає, що проблему треба розв'язати швидко. Для цього підійде кредит готівкою у банку, або оформлення кредитної карти у банку.

Для того, щоб використати послугу банку, необхідно при собі мати документи. Паспорт є обов'язковим документом в усіх банках. А його адже може не опинитися в критичній ситуації, та і не претендують банки на звання найшвидших кредиторів. Рішення по заявці може бути розтягнутим на декілька днів.

Якщо з собою немає документів, варто звернутися в мікрофінансову організацію онлайн, тому що банк не влаштує навіть нотаріально завірена копія або тимчасовий документ. Для більшості МФО не обов'язково мати при собі паспорт, досить ввести його серію і номер. Заявки на отримання позик оформляються онлайн на сайті. На етапі реєстрації досить ввести прізвище-ім'я-по батькові, номер мобільного телефону.

У мікрофінансових організаціях довідки про доходи за останні 6 місяців, офіційне працевлаштування, довідки з місця роботи просто не потрібні. Оформити можна такий кредит у будь-який час доби, щодня.

По закордонному паспорту або без паспорта кредит у банку навіть не варто намагатися отримати. Банки теж пропонують послуги кредитування онлайн. Заявку без документів можна подати через Інтернет, але згодом все одно доведеться підписувати договір у банку з наданням документів.

В той же час, онлайн сервіси не так прив'язані до документів, досить знати свої персональні дані. Отримати споживчий кредит тільки по паспорту прямо вдома - абсолютно не проблема.