Купівля будинку не завжди можлива через дорожнечу цього підприємства. Тоді деякі замислюються про триваліший і складніший процес - будівництво будинку своїми силами, це обійдеться дешевше. Проте, грошей може все одно виявитися недостатньо.

Дійсно, є варіант будівництва житла самому замість придбання його у забудовника. У Україні є будівельні організації, які виконують усі послуги : від створення проекту до обробки фасаду. Проте, повністю покластися на фахівців - це дорого.

Основними статтями витрат є вартість купівлі або довгострокової оренди землі, послуги будівельників, ціна будівельних матеріалів, внутрішня і зовнішня обробка, підведення комунікацій.

На роботу будівельників-фахівців закладається 20-35% від вартості матеріалів. Простими етапами можна зайнятися самостійно, а для складних - найняти робітників.

Таким чином, можна ще якось розібратися з будівельними питаннями, але проблема, де узяти достатньо грошей на будівництво будинку - залишається актуальною. Можна спробувати зайняти гроші у знайомих, родичів, але ніхто не позичить без нотаріально завіреної розписки.

Другим варіантом є банк. У ньомум можна оформити кредит на будівництво будинку. Такі позики відносяться до цільових кредитів готівкою. В угоді метою прописується будівництво об'єкту за конкретною адресою. Погоджуючи заявку, треба аргументувати, скільки на спорудження будинку треба грошей.

Якщо Ви вже знаєте, скільки грошей треба, щоб побудувати будинок, але бракує невеликої частини, оптимальним варіантом є онлайн-сервіси. Завдяки ним необов'язково витрачати додатковий час і відвідувати відділення, чекати, поки служба безпеки перевірить Вас і усіх Ваших родичів, не треба збирати пакет документів. Необхідно тільки вказати потрібну суму, термін і пройти на сайті реєстрацію.