Кредитна карта може дуже виручити у важких обставинах, коли несподівано знадобляться гроші.

Оформити її можна легко за спеціальною програмою - за двома документами. Адже не завжди є час збирати кіпу паперів. Отримати кредитку за цією програмою не складе труднощів, і засоби поступлять на рахунок негайно.

Серед обов'язкових документів, необхідних для оформлення, паспорт країни, в якій людина оформляє кредит. Другий документ надається на вибір. Це можуть бути водійські права, технічний паспорт на транспортний засіб, страховий поліс, ІНН, для чоловіків може бути військовий квиток, рахунки з різних керуючих компаній, кредитні карти іншого банку. Але ці документи не обов'язкові, основний документ завжди паспорт плюс другий документ на вибір. Найзручніший спосіб для отримання такої карти - Інтернет, звичайно, карту можна отримати у будь-якому відділенні банку в день подання заявки.

Варто відмітити, що швидке оформлення і отримання кредитної карти, це, звичайно ж добре, але, швидке отримання завжди має на увазі під собою не дуже вигідні умови. Надмірний поспіх неминуче призводить до зайвих переплат. Але, якщо гроші потрібні терміново, то доведеться з цим змиритися. Серед основних мінусів недовгий термін для повернення кредитних коштів і, очевидно, завищена процентна ставка. Різниця від стандартних умов оформлення може відрізнятися на 3 -10%.

Існують такі кредитори, які лояльніше відносяться до своїх клієнтів і дозволяють їм принести документи трохи пізніше. Тоді клієнти оформляють кредитну карту під вигідний відсоток і можуть в зручний для себе період повернути кредитний борг. Але, щоб оформити карту на вигідних умовах, окрім паспорта і другого документу, клієнтові необхідно принести довідку про доходи і копію трудової книжки. Чим більше документів надасть позичальник, тим вигідніше і краще для нього будуть умови надання кредитної карти.