Продукти "Альфа-Банку" визнали кращими відразу в двох номінаціях рейтингу ТОП-50 провідних банків України.

Експертами були позитивно відмічені "Кредит готівкою" і "Карткові кредити". Варто відмітити, що позиції стали краще, ніж минулого року. Так положення в сегменті карткових кредитів було поліпшене на один ступінь, а в сегменті кредитів готівкою - на два.

Віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу "Альфа-Банк Україна" Олексій Пузняк сказав, що у банку пишаються такою високою оцінкою. Банк не припиняє удосконалювати рівень своїх послуг і прагне до створення кращих банківських продуктів і сервісів в Україні. Ці нагороди, як і мільйони користувачів продуктів, є кращою оцінкою результату роботи професійної команди.

У рамках проведення проекту топ-50, були названі кращі банки країни, провідний топ-менеджмент, по окремих сегментах представили десять кращих банківських послуг.

В якості основи для аналізу використали квартальну звітність, інформацію від банків по більш ніж 120 показникам.

"Альфа-Банком Україна" були зайняті провідні позиції в 7 номінаціях з 11, які оцінювали в рейтингу.

У квітні "Альфа-Банк" переміг в номінації "Драйвер споживання" за версією журналу "Бізнес".

"Альфа-Банк Україна" є великим українським комерційним банком з міжнародним капіталом. Він є частиною приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH),головний офіс знаходиться в Люксембурзі. У холдингової компанії є інвестиції в різних банківських групах, які знаходяться в країнах СНД і Європи. Операційні компанії (банки), представництва АВНН розташовані в Україні, Казахстані, Росії, Білорусі, Великобританії, Нідерландах, Люксембурзі, на Кіпрі.