В нашій країні сумна ситуація з розмірами пенсій. Соціальних виплат мало на що вистачає. Ця стаття допоможе знайти вихід.

Усі знають, що пенсіонери - люди літні, а значить кожен місяць вони витрачають значні суми грошей на ліки, які нескінченно дорожчують. Нікуди не подітися і від збільшення рахунків за комунальні послуги і продукти харчування. Ті літні люди, які в змозі, шукають роботу, а ті, кому не вдалося знайти роботу, ледве зводять кінці з кінцями. На щастя, є вихід з таких безрадісних реалій.

У деяких банках існує практика видачі кредитів готівкою пенсіонерам. Але ця послуга не широко поширена. Крім того, кредитна комісія зажадає дані про розмір пенсії, позитивно на рішенні банку позначиться і наявність у пенсіонера роботи. А ось якраз тим, кому допомога найпотрібніша, швидше за все відмовлять, щоб уникнути зайвих ризиків.

Ще одним варіантом є звернення в ломбард. Якщо закласти нажите непосильною працею майно, буде гарантована певна сума грошей, та тільки відсотки величезні, і річ навряд чи вдасться викупити назад.

Рідко успішними стають спроби узяти у позику у знайомих. Велика частина кола спілкування літніх людей - такі ж пенсіонери, які так само потребують грошей.

Найбільш оптимальним виходом з тяжкої ситуації стане звернення в мікрофінансову організацію (МФО). Зараз таких установ на території України предостатньо. Для того, щоб не розгубитися у великій кількості пропозицій, залишайтеся з нашим ресурсом, тут розміщені найактуальніші пропозиції від надійних партнерів.

Пенсіонерам особливо важливий буде комфорт, який є при оформленні кредиту в МФО. Не треба буде ходити, займати з самого ранку черги, щоб узяти якісь документи, які запросив банк. У анкеті на оформлення кредиту немає ніяких особливих премудрощів, тільки прості питання, що стосуються особистих даних. Умови виплати чітко обумовлені. Кредит можна отримати, як на карту, так і готівкою.

Таким чином, звернення для пенсіонера в мікрофінансову організацію дійсно є безпрограшним виходом.