Прогрес не стоїть на місці, тепер отримати кредит можливо навіть через Всесвітню мережу.

Таким чином, онлайн-кредитування підійде тим, хто прагне отримати гроші просто і швидко. Швидкість і є найочевиднішою перевагою онлайн-кредитів : більше не потрібно збирати кіпу документів, брати довідку, що підтверджує доходи, виключено і тривале очікування розгляду заявки. Якщо банк задовольнив заявку, кредитну карту можна оформити впродовж декількох хвилин. Хоча гроші, отримані по кредиту онлайн, є віртуальними, ними можна сплатити товари і послуги, перевести їх в готівку. Цими фінансовими коштами можна розпорядитися як завгодно : сплатити комунальні послуги або купити авіаквиток.

У онлайн-кредитуванні багато варіантів умов, термінів і сум, порядку отримання кредиту. Можна навіть відправити заявки на кредитування в усі банки міста, дочекатися приходу позитивних рішень і вибрати фінансову установу з найбільш вигідними умовами. Є варіант отримання за допомогою веб-банкінгу свого електронного гаманця.

Онлайн-кредити мало пристосовані для вирішення споживчих потреб, краще всього вони підходять для укладення в мережі угод. І, незважаючи на непотрібність підтвердження своїх доходів, необхідно буде дати пояснення, для чого потрібний кредит. Онлайн-позики найчастіше невеликі, з короткими термінами повернення і високими відсотками.

Для реєстрації на отримання кредиту онлайн, найчастіше, вимагається заповнити стандартну анкету і відправити свої персональні дані платіжній системі. Таким чином, кредитна історія кожної конкретної людини стає наочною і загальнодоступною. Як  і будь-яка електронна система, веб-гаманець має вразливі місця - його можуть з легкістю зламати хакери, ніяка система безпеки платіжної системи не досконала.

Існує три основні розміри кредитів, що надаються онлайн. Розмір мікрокредиту до 50 доларів США, особливостями є короткий термін, висока процентна ставка. Експрес-кредит складає від 100 до 1 000 доларів США. Є оптимальними варіантів для підприємців, які тільки починають свій бізнес в Інтернеті. Кредит у великих розмірах, від 1 000 доларів США, отримати, звичайно ж, набагато складніше.

Якщо при оформленні онлайн-кредиту у позичальника просять додаткові документи в якості гарантії (паспорт, пенсійне посвідчення, водійські права), надавати їх потрібно у вигляді кольорового скана. Окрім цього деякі банки можуть запросити поручителів: людей, яким довіряє кредитор, у них позитивна кредитна історія.