Багато хто, на жаль, стикався з ситуацією, коли заробітну плату затримують. Але є гроші або ні, нікуди не пропадає обов'язок оплачувати комунальні послуги, купувати продукти. У таких випадках рятують невеликі позики, так звані, кредити до зарплати.

Вони допомагають безлічі людей нормально жити в умовах нестабільної економічної ситуації. Допоможуть і Вам.

Головна перевага мікропозик - швидкість розгляду заявки. Залежно від конкретної мікрофінансової організації (МФО), Ви дізнаєтеся про рішення банку з приводу Вашої заявки вже через 5 хвилин-годину. При цьому рішення по заявці позитивне чи не в 90% випадків.

У багатьох МФО є сайти в Інтернеті, можна в спокійній обстановці уважно почитати про умови видачі онлайн кредитів на карту, про умови кредитного договору. Не доведеться нікуди йти, щоб отримати копію договору на ознайомлення.

Фахівці компанії навіть через Інтернет консультують потенційних клієнтів, якщо у них виникли якісь питання.

Подавати заявку дуже просто. Якщо потенційний клієнт потребує кредиту онлайн, він може заповнити заявку на позику безпосередньо на сайті, і це не займе багато часу. Необхідно лише заповнити спеціальні поля, в яких є питання про прізвищі-імені-по батькові, вказати сума позики, терміни його повернення.

У кожному конкретному випадку треба окремо дивитися, чи є у компанії функція дострокового погашення, чи обкладається ця функціями якимись штрафами, пенею.

В якості бонусу для постійних відповідальних клієнтів можливе збільшення ліміту коштів. Варто лише узяти кредит, справно його повернути, і можна розраховувати на те, що наступна позика буде видана на більшу суму. Ліміт зростає поступово до максимального значення.

Тобто для оформлення онлайн кредиту, треба пройти три кроки: подати заявку на позику, представити документи і отримати гроші.