Кредитний портфель банку "Михайлівський" був придбаний компанією "Фагор" минулого року. Ця компанія вже майже рік приймає від позичальників "Михайлівського" платежі.

У соціальних мережах і ЗМІ почали поширювати інформацію про те, що у позичальників банку "Михайлівський" з'явилися проблеми з отриманням в інших банках кредитів, чому такі клієнти потрапляють в чорні списки.

У "Фагорі" розповіли, що оновлюють час від часу реєстри злісних боржників. Таких мало і більшість намагається виконувати свої зобов'язання. До таких позичальників в компанії відносяться лояльно, йдуть на поступки, оскільки розуміють економічну ситуацію, що склалася в країні. Але є категорії позичальників, до яких, - нульова міра толерантності.

Це ті позичальники, які вирішили, що, якщо банк ліквідовується, платити по боргах не обов'язково, про їх борг все одно забудуть. Потім з такими клієнтами розбираються в судовому порядку, стягуючи з них і кредит і налічені за прострочення штрафи.

До іншої категорії належать позичальники, які в силу своєї непоінформованості або неуважності, все ще платять по рахунках банку "Михайлівський". Ліквідатор Фонду не замінює банк, який знаходиться на останній стадії ліквідації. У банку "Михайлівський" усі правові взаємовідносини були закінчені в травні минулого року. Ліквідатор спілкується з вкладниками, консультує їх, але не має відношення до угод, але не має відношення до угод, які були поміщені в "Михайлівський".

"Фагор" придбав кредитний портфель навіть не від банку "Михайлівський", а від фінансової компанії "Плеяда". Фонд гарантування вкладів фізичних осіб всіляко намагається оскаржити цю угоду. Справу багато разів розглядали в адміністративних судах. Але "Фагор" не має відношення до цих спорів. У компанії переконані, що органи влади, які працюють на користь банку "Михайлівський" сприяють тому, що, дезинформуючи клієнтів банків, призводять тільки до появи у людей великих штрафів і нарахування пені.