Сучасною кредитною програмою більшості українських банків передбачена послуга кредитування працюючих пенсіонерів.

Нині велика кількість громадян нашої країни, користуючись правами обумовленими законодавством, оформляє пенсію у  відносно молодому віці і продовжують працювати. Регулярна подвійна виплата грошових коштів часто призводить до думки вкласти фінанси у вигідний проект, вчинити велику покупку, придбати подарунок для рідних. Часто для виконання таких завдань потрібний разовий внесок великої суми грошей, і тоді упевненості в регулярних виплатах недостатньо для здійснення задуманого.

У вирішенні таких питань допомагає сервіс кредитування для працюючих пенсіонерів. Сума позики може складати до 10000 грн. Термін позики може складати до 30 днів.

Можливість оформлення кредиту мають працюючі пенсіонери у віці до 75 років.

Оформити кредит можна звичним способом, відвідавши банк і ознайомившись з програмою. В даному випадку порівняння кредитної політики декількох банків займе багато часу, якого в міру зайнятості і необхідності термінових вкладень, у людини немає.

Найпопулярнішим і затребуваним способом заощадження часу і оперативного рішення матеріальних питань для багатьох в нашій країні став сервіс онлайн кредитування.

За допомогою інтернет платформи ви зможете ознайомитися з умовами програм відразу декількох банків, не виходячи з будинку або не покидаючи робоче місце.

Перевагою цього варіанту кредиту є і можливість зарахування грошових коштів по кредиту на вже існуючу банківську карту по виплаті зарплати або пенсії.