Залежно від життєвих обставин, з причини яких виникла потреба в кредитуванні, процес позики класифікують на декілька категорій. Кожна категорія позики має свій раціональніший і вигідніший спосіб рішення.

1.       Термінова позика, яка потрібна для вирішення критичних ситуацій. Даний випадок виникає в складних обставинах, коли грошові кошти потрібні терміново і немає часу для ознайомлення з кредитними програмами усіх наявних пропозицій на ринку кредитування, відсутній час на похід у банк, підготовку необхідних документів. Проблему треба вирішувати якнайшвидше. В даному випадку швидким і зручним помічником стане послуга онлайн кредитування. Заявка на кредит обробляється протягом 15 хвилин і гроші зараховуються на вже наявну активну банківську карту.

2.       Запланована позика. До цієї категорії належать випадки придбання побутової техніки, автомобіля, нерухомості, що зобов'язують мати на руках певну суму грошей. Необхідні кошти треба або накопити і витратити на це немало часу, або узяти кредит на потрібну суму на обдуманих вигідних умовах. Другий варіант вирішення питання дозволить поліпшити свої умови життя вже сьогодні і не відкладати свої грандіозні плани на невизначений термін. Вибрати відповідну пропозицію для цієї категорії позичальників допоможе електронний сервіс кредитної платформи, який при введенні необхідних параметрів по кредиту запропонує декілька варіантів позики.

3.       Необов'язковий кредит. Це можуть бути витрати напередодні свят, благодійність. Без цього виду кредиту можна обійтися, але багато хто прибігає і до цієї категорії кредитування, коли йдеться про купівлю якого-небудь подарунка або організацію раптового свята. Часто здійснення цієї групи операцій здійснюється на емоційному пориві, що може привести до неприємних наслідків.

Якою б не була причина позики і призначення грошових коштів, рішення про узяття кредиту треба приймати обдумано, при цьому розуміючи усю величину покладеної на себе відповідальності.