У широкому асортименті кредитних програм передбачений варіант кредиту без застави. Наскільки це вигідно і зручно слід розібратися.

Грамотність у сфері кредитування є запорукою життєвого благополуччя і успішного ведення своєї кредитної історії. Часто, клієнти звернувшись у банк за кредитом підписують договір позики під поривом емоцій, і довіряючи сказаному представником банку без урахування усіх умов договору. Вже оформивши кредит без застави, вони стають заручниками підводних каменів угоди.

Багато хто зупиняється на варіанті кредиту без застави як на найбільш зручному способі рішення своїх фінансових проблем, не ризикуючи при цьому нажитим майном. Але не все так просто. Услід за вигідними умовами кредитування можуть стояти такі замовчувані умови, як платне страхування, платна відправка повідомлень і т.д.

У існуючій банківській системі кредитування алгоритм оформлення без заставного кредиту передбачає надання цілого переліку документів, що підтверджують вашу надійність в ролі позичальника. Важливою особливістю такого виду кредиту є невелика сума і завищена процентна ставка.

Таким чином, кредит без застави, може бути вигідним методом рішення тільки у разі термінової потреби в невеликій кількості грошових коштів : для купівлі побутової техніки, організації свята і т.д.