Існуючі послуги кредитування банків, щоб зберегти рівновагу на ринку фінансових послуг, виставляють досить жорсткі вимоги по кредиту. Такими вимогами є надання пакету документів, що підтверджують вашу стабільну платоспроможність, наявність майна для застави і поручителів в угоді, а також бездоганний стан кредитної історії.

Враховуючи той факт, що за останній час на території України більшість суб'єктів підприємницької діяльності, забезпечені стабільними і високими доходами, залишаються "в тіні", банки і фінансові установи йдуть на зустріч в оформленні доступних умов по кредиту, виключаючи вимогу надання довідок і поручителів.

Кредит без довідок і поручителів містить певний ряд нюансів. Так, гарантоване отримання позитивної відповіді по заявці можуть отримати позичальники, заявлена сума яких коливається в межах 50 тисяч гривень і можливістю погашення кредиту впродовж 55 днів.

Якщо ж необхідна сума перевищує вказаний ліміт, то позичальникові прийдеться зіткнутись з наданням довідок про доходи за останні півроку, інформації про постійне місце роботи. Також альтернативою довідок про доходи для фінансових установ може стати вимога надання майна в заставу, що не перевищує за вартістю суму кредиту.

Категоричною є позиція банків про чистоту кредитної історії. Ніякі довідки про доходи і інші вагомі аргументи не зможуть виправити вашу заплямовану репутацію, за наявності прострочень і заборгованостей по минулих кредитах.