Кредит онлайн - найзручніший і простіший спосіб добування грошей. Багато людей, для швидкого вирішення поточних проблем користуються саме послугою онлайн кредитування. Але не дивлячись на те, що при цьому виді кредиту потрібна меншу кількість наданих документів, а до потенційного клієнта виставляються більш щадні вимоги, ніж при кредитуванні у банку, заявка на кредит онлайн також може закінчитися відмовою. Треба розібратися як цього не допустити.

В першу чергу, при проходженні обов'язкового анкетування на сайті слід користуватися достовірною інформацією, без перебільшень вказувати свої реальні доходи, місце роботи і займану посаду, трудовий стаж. Усі ці дані дуже легко перевірити і обман лише приведе до недовіри фінустанови і сумнівів в оформленні кредиту.

Друге правило, якого треба чітко дотримуватися, - це уважно заповнювати дані про себе, не створюючи помилкових відомостей, які надалі ускладнять ваші взаємовідносини з кредитуючою компанією.

Ще один момент, на який варто звернути увагу, - це ваша фотографія, зроблена вами для ідентифікації особи на сайті. Простежте, щоб знімок був якісним.

Важливим показником платоспроможності клієнта є його чиста кредитна історія, своєчасне виконання усіх минулих кредитів і відсутність боргів по них. Переконатися в цьому можна за допомогою платного запиту в УБКІ.