Усі люди страждають грошовою залежністю. І точно також кожна людина може опинитися в ситуації, що вимагає відшукання грошових коштів. У вирішенні невеликої фінансової проблеми можуть допомогти родичі або послуга кредитування онлайн у МФО, але в питанні, що вимагає великої суми грошей, надійним помічником стане банк.

Сума по кредиту і термін її погашення в основному залежатимуть від платоспроможності клієнта. Банківські установи, на відміну від МФО, не люблять здійснювати ризикові операції і ставити під загрозу власну репутацію.

Важливою особливістю великих кредитів є оформлення застави. Заставою виступає майно позичальника, що належить йому на підставі зареєстрованих прав власності. У разі виникнення форс-мажорних обставин, що призводять до позбавлення клієнта здатності оплачувати кредит, застава служить засобом погашення боргу, і стає власністю кредитора. На якийсь час доки майно знаходиться в заставі, його власник не має права здійснювати по ньому фінансові операції.

Для оформлення цього виду кредиту клієнт повинен відповідати усім вимогам банку в частині своєї платоспроможності і мати бездоганну кредитну історію, яка досконально перевіряється банком. Ще одним важливим чинником для задоволення Вашого запиту стане надання довідки, що свідчить про стабільні доході впродовж останніх 6 місяців. Приватним підприємцям необхідно також надати бізнес-план і план погашення кредиту.

У будь-якому разі, для необхідності оформлення кредиту на велику суму грошей, необхідно врахувати витрату часу на його оформлення. Тому  розгляд документів у банку і рішення по кредиту може зайняти близько двох тижнів.