Онлайн кредитування за останні роки стало мати попит у багатьох позичальників. Для того, щоб успішно співпрацювати з фінансовими установами, оформивши кредит онлайн, і не вчитися на власних помилках, треба дотримуватися головних правил поводження з кредитом онлайн.

1. При відшуканні джерела кредитування онлайн слід зупиняти свій вибір на надійній мікрофінансовій організації, що має високий попит і рейтинг на ринку кредитування.

2. Перш ніж оформити договір оферти слід уважно вивчити усі умови, представлені в тексті договору. Текст договору зазвичай відправляється на електронну адресу потенційного позичальника, а форма типового договору повинна зберігатися на сайті МФО.

3. Проходячи перший етап кредитування - заповнюючи анкету, необхідно вказувати правдиві дані про себе. Оскільки уся інформація ретельно перевіряється, надання брехливих відомостей про себе може бути визначене як шахрайство і стати приводом для відмови в кредиті.

4. Кредит онлайн може бути оформлений виключно тільки на банківську карту, видану на ім'я позичальника. У договірних зобов'язаннях виключена участь третьої особи.

5. Не оформляти кредит для потреб інших людей. Ким би вони вам не доводилися - друзі, родичі, батьки - відповідальність за виконання зобов'язань нестимете ви.

6. Треба виключити одночасне оформлення декількох кредитів і рефінансування.

7. Погашати кредит вчасно, вносити суми, не менші встановлених за договором.

8. У разі ускладнень по оплаті кредиту постаратися вирішити питання у найкоротший термін, звернувшись до фахівців кредитуючої організації.

9. Не допускати пролонгацію кредиту більше 3 разів. Це погано відбитися в стосунках з фінустановою і у вашій кредитній історії.

10. Відноситися до кредитування як до крайнього заходу і не привчати себе до даних оперицій. Інакше це загрожує звиканню жити у борг.