Послуга мікрокредитування за останні роки стала мати великий попит в рядах позичальників.

Послуга мікрокредитування орієнтована на задоволення потреби в невеликому кредиті. Більшість МФО пропонують оформлення споживчого кредиту до 15 тисяч грн Зазвичай ця послуга служить для вирішення побутових проблем, пов'язаних з ремонтом або купівлею побутової техніки, оплатою комунальних платежів, лікуванням і профілактики здоров'я, і багато що іншого.

Також послуга мікрокредитування стане помічником у вирішенні непередбачених форс-мажорних обставин - поломка автомобіля, екстрена госпіталізація, непередбачені витрати на подарунок і так далі. Важливою особливістю такого кредиту є те, що його можна оформити у будь-який час доби і у будь-який день, незважаючи на свята і вихідні, коли банки не працюють. Послуги з оформлення кредиту на онлайн сервісах оформляються автоматично без залучення людей.

Таким чином, мікрокредитування відіграє важливу і значиму роль в житті людей, стаючи рятівним кругом у будь-якій виниклій проблемі. За допомогою цієї послуги кожен має можливість екстрено вирішити ситуацію, що навіть здавалася безвихідною, не дивлячись на вік і стан кредитної історії у минулому.