З браком коштів при купівлі автомобіля стикаються багато українців. Очікувана вартість авто нестримно міняється із-за нестабільного курсу валют. Розв'язати проблему із здобиччю додаткових коштів на купівлю авто допоможе кредит.

Практично кожна сім'я потребує в наявності персонального автомобіля. Машина в сім'ї вирішує багато побутових питань, пов'язаних з купівлею продуктів в супермаркеті, виконанні усіх необхідних справ в стислі терміни, допомагає мамам в обмежену кількість часу забрати дітей зі школи, відвезти по спортивних секціях і забрати додому. Обов'язковим атрибутом сімейного дозвілля на вихідних і у відпустці являється автомобіль: поїздка на природу, в парк атракціонів, в цирк, на море і т.д.

Оскільки придбання автомобіля є дорогим задоволенням, послуга кредитування стане надійним помічником у вирішенні питання з її купівлею.

Оскільки сума кредиту на авто буде значною, треба готувати себе до цієї операції завчасно, запастися терпінням і необхідним переліком документів. Важливим критерієм для відбору надійних позичальників у банку єкредитна історія - чим досконаліше ваша репутація у сфері кредитування тим вище вірогідність схвалення заявки на кредит.

У більшості випадків, для оформлення кредиту на авто, передбачається застава. В якості заставного майна може служити автомобіль, для купівлі якого оформляється кредит. У разі несплати кредиту транспортний засіб буде оформлений на банк, а позичальник буде зобов'язаний сплатити пеню і штрафні санкції за порушення умов кредиту. В деяких випадках для гарантії виплати кредиту притягується поручитель, який нестиме відповідальність за виконання кредитних зобов'язань позичальника.