Багато людей, звиклих планувати своє життя, готуються до узяття кредиту у банку завчасно. Ця стаття підкаже як це зробити.

Особливістю оформлення кредиту у банку є надання цілого ряду документів, що підтверджують здатність клієнта виплачувати кредит. Але кожен банк формує свої вимоги до документів, деякі документи заповнюються на фірмових бланках самого банку. Тому, перш ніж готувати документи для перевірки, слід визначити їх перелік і форму в конкретному банку.

Обов'язковим документом в оформленні будь-якого кредиту є паспорт. У нім зберігається уся необхідна інформація для ідентифікації клієнта - фотографія, вік, місце реєстрації і так далі.

Залежно від статевої ознаки також виставляються певні вимоги за документами. Так, чоловіки, що знаходяться в призовному віці, в деяких випадках повинні надати копію військового квитка і документи з військкомату.

Гарантією платоспроможності клієнта є його офіційне працевлаштування. Тому більшість банків вимагають довідку з місця роботи і відомості про дохід за останні пів року. Такі документи повинні видавати роботодавці, при цьому документи мають бути складені на фірмовому бланку підприємства, завірені печаткою і підписом уповноваженої особи.

Таким чином, при оформленні кредиту банки, щоб уникнути можливих ризиків, диференціюють перелік документів залежно від багатьох чинників, і вгадати що знадобиться банку для гарантій неможливо. Єдиною гарантією успіху, яку можна підготувати завчасно, - це створення своєї бездоганної кредитної історії, яка зверне банк на вашу сторону.