Багато перспективних молодих людей, наділених жилкою підприємця, потребують інвестицій, необхідних для відкриття власного бізнесу.

Однією із складових успішного старту власної справи є не лише талант підприємця, але і стартовий капітал, який допоможе створити початкову матеріально-технічну базу компанії, допоможе провезти висококласну рекламну акцію і розвинути маркетинг компанії.

Джерелом інвестування може стати і продаж майна, взяття грошей у позику у родичів або друзів, і оформлення кредиту.

Необхідність в швидкому продажі майна призведе до пониження його вартості для створення попиту на товар, що продається, через це ви втратите гроші і позбудетесь матеріальних цінностей. Позичання грошей у родичів і друзів при несприятливих наслідках фінансових операцій може привести до погіршення ваших взаємовідносин.

Альтернативним варіантом відшукування початкового капіталу для відкриття бізнесу може стати оформлений кредит онлайн. Залежно від суми, необхідної для реалізації бізнес-плану, позику надасть ряд МФО через кредитування онлайн або один з українських банків. В середньому, мікрокредитування надає позику до 10-15 тисяч гривень на лояльніших умовах, не вимагаючи застави і поручителів. Цей спосіб вирішення проблеми можна застосувати при поетапному розвитку бізнесу. У такому разі, при успішному завершенні однієї кредитної компанії можна оформити наступну, за умови успішної реалізації попередньої. У будь-якому разі, до моменту оформлення першого кредиту необхідно грамотно все прорахувати і прийняти зважене рішення.