Багато позичальників потребують довготривалий кредит. Такий кредит відрізняється значною сумою кредиту та порівняно довшим періодом кредитування. Щоб отримати очікуваний кредит необхідно виконати перелік відповідних дій.

1. Визначити причину позики. До моменту візиту у банк і розмови з фахівцем необхідно запастися вагомими аргументами, які дозволять вам переконати банк у видачі кредиту.

2. Переконатися в чистоті кредитної історії. Вагомим аргументом для схвалення кредиту є наявність бездоганної кредитної історії. Тому, до подання заявки на кредит переконайтеся в її достовірності і чистоті. Зберігається КІ у Бюро кредитних історій.

3. Підготувати документи, що підтверджують регулярний дохід. Кожен банк для видачі кредиту вимагає певний перелік документів з офіційного місця роботи, що підтверджують дохід клієнта.

4. Домовитися про лояльніші умови кредиту. Якщо ви є постійним і благонадійним клієнтом банку спробуйте оформити кредит з нижчою кредитною ставкою і лояльними умовами.

5. Детально вивчити умови кредитного договору. До моменту підписання договору уважно вивчите усі умови договору. Особливо слід звернути увагу на наявність додаткових платежів і штрафних санкцій.

Довгостроковий кредит буде легше оформити з банком, в якому ви неодноразово обслуговувалися і маєте репутацію благонадійного клієнта. Для власних клієнтів банки готові йти на поступки і робити знижку на довготривалу співпрацю.