Багато кредитуючих компаній щоб притягнути нових клієнтів пропонують послугу безвідсоткового кредиту, який приховує в собі матеріальну вигоду для кредитора.

Ознакою рентабельності будь-яких вкладень є отримання прибутку від інвестованих грошових коштів. Кожна компанія, що надає послугу кредитування, розраховує розмір доходу від створеної програми, а це означає що програма лояльності "Безвідсотковий кредит" апріорі передбачає які-небудь платні послуги.

У більшості випадків платні послуги з кредиту завуальовані в умовах кредитного договору і є платною відправкою повідомлень, установкою за умовчанням штрафу за недотримання розміру платежів, користування інтернет-банкінгом і багато що іншого. Подібні платежі ретельно замасковані в тексті договору і не беруть участь в розрахунку кредитної ставки при користуванні електронним калькулятором кредитного сервісу.

Наважившись прийняти умови кредиту слід уважно прочитати договір і ознайомитися з усіма посиланнями і примітками, відміченими зірочкою і написаними дрібним шрифтом. Часто саме в них ховаються додаткові платежі.