Усі українці вже поступово готуються до настання холодів, а разом з цим і до отримання тризначних рахунків за комуналку. З причини скрутного матеріального становища українців у багатьох виникає проблема нестачі необхідної суми, щоб закрити виставлені рахунки по комунальних платежах. Варто розібратися як вийти з цієї ситуації і які проблеми може спричинити невиконання цього зобов'язання.

В умовах зростання цін на газ, воду і електроенергію виростуть і суми рахунків на комунальні платежі. Особливо важким періодом для українців стає зимовий період, коли на додаток до основного навантаження по оплаті води, газу і електроенергії додається переконлива сума по оплаті опалення. У багатьох сім'ях навантаження комунальних платежів з'їдає велику частину сімейного бюджету, і позбавляє можливості мати запас грошових коштів на реалізацію інших життєвих планів. З причини того що розрахунки по платежах ведуться з різними постачальниками, остаточні рахунки компанії виставляють неодночасно. Щоб заплатити за комуналку один раз доводитися чекати підсумкового розрахунку від усіх компаній. Припадає дата остаточного розрахунку зазвичай на не зовсім фінансово слушний час - на кінець або ранній початок місяця, коли до зарплати залишаються лічені дні, а залишку від попередньої не вистачить щоб закрити усі рахунки. Розв'язати проблему з браком коштів можна наступними способами:

1. Зайняти гроші у рідних або друзів.

2. Звернутися за кредитом у банк.

3. Оформити кредит онлайн в МФО.

При виборі способу вирішення проблеми слід врахувати усі нюанси кожного з варіантів. Так, при позичанні грошей у рідних і друзів можуть зіпсуватися ваші стосунки у разі несвоєчасного повернення грошей, та і позичити гроші може просто не вийти через те, що рідні знаходяться в аналогічних складних фінансових обставинах. Для того, щоб узяти кредит у банку знадобитися час для підготовки необхідного переліку документів і терміну розгляду заявки на кредит. Втрата часу може привезти до нарахування пені за прострочення платежів по комуналці, може навіть закінчитися відключенням світла, інтернету або води.

Альтернативним варіантом вирішення проблеми є оформлення кредиту в інтернеті. Необхідну суму можна отримати на карту за лічений годинник при заповненні анкети з вказівкою своїх паспортних даних.