Компанії, що надають послуги кредитування на території України, диференціюють кредити на декілька категорій, залежно від об'ємів, видів позичальників і цільових призначень.

Послуги кредитування, пропоновані українськими компаніями, діляться на наступні види:

  1. Споживчий кредит, у тому числі кредитування онлайн. Цей вид кредитування відрізняється особливою зручністю і простотою. Оформити кредит онлайн може як будь-який громадянин, так і суб'єкт підприємницької діяльності. Зручність полягає в тому, що оформити кредит онлайн можна у будь-якому місці, не відвідуючи безпосередньо кредитуючу компанію. Оформлення може відбуватися у будь-який день, незважаючи на свята і вихідні.
  2. Комерційний кредит. Передбачений для кредитування бізнесу з метою утворення стартового капіталу, придбання основних засобів для функціонування юридичної особи.
  3. Іпотека. Придумана для фізичних осіб, що потребують кредиту для придбання нерухомості. В даному випадку заставою в кредит виступає ця ж нерухомість, придбана в кредит.
  4. Кредит на авто. Автокредитування на сьогодні передбачає купівлю як нового, так і б/у автомобіля. Цей кредит також є заставним видом, в якому заставою служить придбаний по кредиту транспорт.

Залежно від суми і виду кредити можуть бути короткостроковими і довгостроковими. Від цього також залежатиме і структура нарахування процентної ставки за кредитом.