Альтернативним способом добування коштів на лікування може стати послуга кредитування.

Важливим атрибутом в досягненні життєво важливих цілей в сучасному суспільстві є наявність грошових коштів. Як би це не було прикро, але кожна людина стикається з такими сумними життєвими подіями, як важка хвороба і втрата близьких. Навіть у таких ситуаціях, коли людина втрачає можливість розсудливо мислити, вона не перестає потребувати в наявності необхідної суми грошей. У такому разі виникає питання про джерело кредитування і умов надання позики.

Залежно від необхідної суми кредит можна оформити у банку або будь-якій фінансовій організації. Найзручнішим видом кредитування є кредит онлайн, який надає широкий асортимент кредитних програм як банків, так і МФО.

Позичальник, визначивши суму, необхідну для позики і термін, протягом якого він зможе його погасити з урахуванням свого доходу, може скористатися електронним калькулятором, який підбере декілька варіантів кредитних програм, найбільш відповідних для позичальника. Після ретельного вивчення кредитних програм і вибору варіанту кредиту послідує безпосередньо сама процедура розгляду заявки на кредит і її схвалення. У разі мікрокредитування вірогідність позитивної відповіді по кредиту близька до 100 %. А ось щоб отримати довгостроковий кредит у банку на значну суму, позичальникові належить пройти ретельну перевірку і врахувати час розгляду заявки банком, яке може продовжитися до двох тижнів.