У вирішенні питання по здобичі грошей важливо не втратити час і гарантовано отримати бажану суму грошових коштів.

Якщо метою є відшукання джерела грошей, що виключає відмову, то кредит у банку можна відразу викреслити зі списку кредиторів з високою вірогідністю схвалення кредиту. Оцінюючи міру ризику, банки проводять жорсткий відбір позичальників, а при відмові не пояснюють причин свого рішення.

Не дивлячись на те, що звернення до родичів по матеріальну допомогу - це найпростіший спосіб рішення проблеми, при яких не потрібна паперова тяганина, позичальник звільняється від переплат через нараховані відсотки, а повернути борг можна коли з'явиться можливість, в міру існуючого скрутного матеріального становища багатьох українців, родичі просто можуть не мати в наявності зайві коштивнаслідок перебування в аналогічній ситуації.

Гарантовним способом, при якому позичальник може отримати очікуваний кредит в десяти випадках із десяти, є кредит онлайн. Для оформлення такого виду кредиту не буде потрібно довгого очікування рішення і важких підготовок до кредиту. Заявка на кредит обробляється впродовж 15 хвилин і в 99,9 % закінчується схваленням кредитора.