Схвалити кредит студентові - це великий ризик для кредитора. Адже більшість студентів позбавлена офіційного місця працевлаштування, а їх регулярний дохід - стипендія напряму залежить від їх успішності і не є фіксованою упродовж усього періоду кредитування.

Де ж все-таки можна узяти кредит студентам? Зараз розбиратимемося.

Альтернативним варіантом для студента стане кредит онлайн в одній з МФО. Цей вид кредиту є найбільш вірогідним при наявному статусу платоспроможності студента і відсутності яких-небудь гарантій. Головною перевагою кредиту онлайн саме для студента є те, що кредитор не виставляє вимог до позичальника, не вимагає довідок, застави і поручителів.

Для того, щоб оформити кредит на кредитній платформі студентові необхідно досягти 18 років, мати паспорт, ідентифікаційний код, персональне фото, яке можна зробити за допомогою вбудованої камери на телефоні або гаджету, і діючу банківську карту.

В середньому студент може отримати кредит до 3000 гривен з терміном кредитування до 30 днів.

Для того, щоб оформити кредит онлайн студентові необхідно зареєструватися на сайті кредитної платформи, заповнити заявку на кредит, яка обробляється впродовж 15 хвилин, ретельно ознайомитися з умовами кредитного договору і відмітити свою згоду з ними. Далі при схваленні кредиту гроші будуть перераховані на вказану банківську карту. Погашати кредит можна будь-яким зручним способом - через онлайн додаток, банкомат або готівкою в офісі компанії.