Багато співробітників компаній, потрапляючи під раптове скорочення, виявляються заручниками боргу за кредитом. Питання з погашенням боргу за кредитом має бути вирішене терміново, а як відшукати спосіб вирішення цієї проблеми допоможе ця стаття.

З проблемою раптового звільнення сьогодні стикаються багато українців. Особливо це відчувають працівники приватних фірм. Адже їх керівники, приховуючи свої доходи від держави, вільні робити все що завгодно в обхід законодавству, на відміну від офіційно зареєстрованих компаній, які при намірі скоротити персонал повинні завчасно попередити про це працівників і виплачувати компенсацію.

Найбільш критичною є ситуація, коли людина втрачає роботу, не закривши борг за кредитом. Видертися з обставин, що склалися, не наробивши фатальних помилок, можна лише при грамотному обдумуванні своїх планів на найближче майбутнє.

Вирішити питання з погашенням боргу за кредитом можна наступними способами:

 - Перегляд умов відкритого кредиту. Розв'язати проблему з погашенням відкритого кредиту можна спробувати шляхом прямого звернення у банк із поясненням своєї важкої ситуації. Зобов'язання у виплаті кредиту Вам ніхто не відмінить, а ось продовження його погашення добитися можна, і чим раніше ви звернетеся у банк по допомогу тим вірогідніше лояльність кредитора.

- Рефінансування кредиту. Погасити діючий кредит за допомогою оформлення нового кредиту дозволяє послуга рефінансування. При цьому способі слід грамотно підійти до вибору кредитної програми, інакше можна стати заручником боргової ями.

 - Продаж майна. Вирішити питання із закриттям боргу за кредитом можна шляхом продажу нерухомості або автомобіля. Але щоб вигідно продати майно знадобиться чимала кількість часу, а продаж необхідного майна за безцінь безрозсудний.

- Вносити кредит невеликими сумами. Якщо у Вас вийшло домовитися про перегляд плану погашення кредиту і оплати невеликими частинами, то відшукати такі суми буде просто за допомогою онлайн кредитування.