Кожна молода і амбітна молода людина, позбавлена матеріальної підтримки з боку рідних, вимушена виходити зі свого скрутного матеріального становища самостійно. Існують декілька варіантів здобичі засобів для студента.

У тому випадку, коли перспективному і працьовитому студентові бракує коштів, отриманих від заробітку і стипендії, на допомогу приходять наступні популярні способи здобуття грошових коштів:

 - Стати фрілансером. Віддалена робота або ж певний перелік робіт, будь то копірайт, написання якої-небудь програми, створення дизайну і багато іншого може стати хорошим заробітком. Важливо тільки підібрати найбільш відповідний профіль під особисті здібності.

- Реалізація красивих фотографій на фото-стоках. Якщо ви володієте здатністю красиво фотографувати і у вас є фотоапарат для виробництва якісних і красивих фотознімків, то це стане чудовим приводом не просто милуватися отриманими шедеврами, а і продавати їх за гроші в популярних фото-стоках.

 - Надання допомоги молодшим студентам. Володіючи високим рівнем знань і практики по своїй спеціальності кожен студент старших курсів може використати цю обставину у власну користь, допомагаючи студентам молодших курсах в написанні РГР, курсових або яких-небудь інших робіт.

- Розпродати непотрібні речі. Речі, з яких ви вже виросли або які перестали вам подобатися можна успішно продати на вторинному ринку товарів, а на виручені кошти вирішити свої фінансові проблеми.

У разі, якщо на здобич грошей немає часу і необхідно екстрено вирішити питання з нестачею грошей, то студент, що досяг 18 років, може звернутися за послугою кредиту онлайн до МФО. Кредити онлайн видаються практично кожному, хто звернувся на невеликі суми і на короткий термін, а погасити кредит якраз можна за допомогою усіх перелічених вище способів.