Останні пару років попит на онлайн кредитування різко виріс і ця послуга стала користуватися високою популярністю у українців. Чому так сталося варто розібратися.

На сьогодні особливості оформлення кредиту онлайн істотно відрізняють його від звичного отримання кредиту при відвідуванні банку. Головними причина, сприяючими зростанню клієнтської бази онлайн кредиторів являються:

- Просте оформлення у будь-якому місці і у будь-який час. Для оформлення кредиту абсолютно не важливо де знаходитися позичальник і в який день і час доби у нього виникла необхідність в кредиті онлайн. Його можна оформити цілодобово навіть у вихідний день, навіть за кордоном, маючи елементарний доступ в інтернет, паспортні дані, інд.код і мобільний телефон.

- Незалежність. При оформленні кредиту не потрібно залучення третіх осіб у вигляді поручителів. Цей кредит можна оформити без відома родичів і друзів.

- Відсутність жорстких вимог до позичальника. При кредиті онлайн позичальникові виставляються мінімальні вимоги, які легко здійснити. Для отримання кредиту важливо входити в допустимий віковий діапазон (в середньому від 18 до 65 років), мати цивільний паспорт і інд.код.

- Швидке і прозоре оформлення. За допомогою онлайн калькулятора можна підібрати найбільш відповідну кредитну програму, знаючи суму позики і термін кредитування. Запропоновані варіанти враховуватимуть усі платежі, передбачені кредитним договором. Обробка на кредит оформляється впродовж 10-15 хвилин і після її схвалення гроші можуть бути автоматично перераховані на карту позичальника, вказану в анкеті.