На сьогодні актуальне питання купівлі б/у авто в кредит. Prostobank.ua з'ясовував, на яких умовах видають кредити на вітчизняне авто з пробігом у банках строком на 1 рік.

Рівень достатку більшості українських сімей не може дозволити собі купити новий автомобіль з автосалону. Оскільки автомобіль є необхідним засобом в сучасному суспільстві багато людей замислюються про купівлю авто з пробігом. Для його купівлі не в усіх знаходитися потрібна сума грошей і тоді виникає питання про кредит на б/у авто.

Серед найбільш популярних банків станом на 12 липня надають кредити на б/у вітчизняні автомобілі 10 банків.

Найбільш низьку процентну ставку на автокредити надає ТАСКОМБАНК. Придбати такий автомобіль з автосалону "Богдан-Трейд-Ін" банк пропонує під процентну ставку в 0,01% річних, без разових і щомісячних комісій. Аванс повинен складати від 60%. При оформленні кредиту оформлюється страховка у розмірі 5,99% від вартості авто в рік.

Друге місце рейтингу серед найбільш доступних кредитів на б/у авто зайняв Кредобанк, в якому придбати авто в кредит можна під. 17,99% річних, без разових і щомісячних комісій. Аванс від 20%.

РАДАБАНК зайняв третє місце рейтингу з кредитом під 14%, разовою комісією в 2%, щомісячною комісією 0,10% від суми і авансом від 5%.

Авто в кредит від МТБ Банку виявивсяна четвертій позиції рейтингу завдяки процентній ставці в 18%, разовій комісії 1,5 % і авансом від 25%.

Купівля авто в кредит від Credite Agricole обійдеться в 21,68% реальної ставки при авансі від 30%.

Шостою пропозицією найбільш доступних кредитів стала програма від ПриватБанку. Кредит від ПриватБанку на купівлю б/у авто передбачає процентну ставку в 23,9% річних, без разових і щомісячних комісій, і авансом від 10%.