На сьогодні багато українців користуються послугою оформлення кредиту онлайн в МФО. Багато допитливих позичальників цікавить питання, за рахунок чого отримати кредит вдається так швидко.

За статистикою кожен четвертий українець хоч би раз звертався до послуги онлайн кредитування в МФО. Причиною такого рішення могло стати одно з переваг цього виду кредитування, таких як:

 - швидке оформлення;

 - висока вірогідність схвалення кредиту;

 - виключення збору документів;

 - доступ до послуги 7 днів в тиждень 24 години в добу;

 - можливість оформлення кредиту у будь-якій точці світу без вимоги особистого відвідування офісу кредитора.

Більшість позичальників звертаються за кредитом онлайн саме унаслідок швидкого оформлення і миттєвого нарахування коштів після отримання позитивного рішення по заявці на кредит. Досягти подібної переваги вдалося завдяки оптимізації процесу оформлення кредиту, а саме:

- виключення участі людей в процесі оформлення кредиту. Перевірка даних, занесених в заявку на кредит, здійснюється автоматично за допомогою сукупної перевірки інформації, вказаної позичальником з даними у всіляких базах (наприклад, бюро кредитних історій). Перевірка робиться комп'ютером і займає декілька хвилин. Автоматизований процес видачі онлайн кредитів дозволяє швидко видати кредит в цілодобовому режимі.

 - заміна паперового варіанту кредитного договору електронним договором оферти. Договір вважається укладеним після вивчення позичальником усіх умов договору і підтвердженням своєї згоди за допомогою відповідної відмітки в договорі. Ця особливість дозволяє заощадити час на особисте відвідування офісу кредитора і оформлення кредиту у будь-якому місці при доступі до інтернету.