Українці постійно стають свідками гучної реклами про нульовий відсоток по кредиту і унікальності цієї пропозиції. Подібну рекламу розміщують всюди - на бігбордах міст, в інтернет просторі, публікують на рекламних листівках. У цій статті ми розглянемо що приховує за собою красива картинка нульового відсотка по кредиту.

Усім відомий той факт, що одним з головних інструментів маркетингу є якісна рекламна компанія, що притягає клієнтів своїми спокусливими і цікавими пропозиціями. Кредит є таким же видом товару - кредитори продають свою послугу платного надання позики. Вже цей факт примушує замислитися кожного розсудливого позичальника про те, що безкоштовного кредиту не буває і згідно з чинним законодавством України послуга кредитування має бути платною.

Факт нульової ставки за кредитом може бути таким, проте окрім цього в програмі кредитування кредитор гарантовано врахує ризик своїх вкладень в угоду і передбачить додаткові платежі і платні послуги. Платними можуть виявитися навіть елементарні дії такі як відкриття рахунку, користування інтернет-банкінгом, отримання смс-повідомлень і навіть дострокове погашення кредиту. Які умови оплати послуги кредитування приховані в програмі безвідсоткового кредиту дуже просто з'ясувати - усі умови повинні міститися в умовах кредитного договору, ретельно вивчивши який можна розрахувати ефективну ставку за кредитом.