Як правило, матеріальні можливості людини вимірюються величиною його регулярного доходу. Але трапляються такі ситуації, коли виплата заробітної плати несподівано затримується, а на її суму ви розраховували сьогодні. У цій ситуації звання найшвидшого і зручнішого помічника завоював кредит онлайн.

За допомогою сервісу онлайн кредитування можна отримати короткострокову позику на карту. Оформити її можна віддалено, маючи під рукою доступ до інтернету і свої персональні дані. Щоб оформити кредит онлайн необхідно здійснити дії в наступній послідовності:

1. Пройти реєстрацію на кредитній платформі і пройти анкетування. Процедура здійснюється лише одного разу, і при повторному зверненні до послуг кредиту позичальник користуватиметься особистим кабінетом на сайті.

2. Визначитися з кредитною програмою і оформити заявку на кредит.

3. Дочекатися рішення кредитора по заявці. У 99 випадках з 100 людей, що звернулися, дістають схвалення.

4. Ознайомитися з умовами електронного варіанту кредитного договору (договір оферти) і поставити відмітку про згоду з його умовами.

5. Отримати перераховану суму на Вашу банківську карту. В середньому процес первинного оформлення кредиту займає від 15 до 30 хвилин. При повторному зверненні отримати гроші на карту в статусі постійного клієнта можна в межах 10 хвилин.