Коли людина потребує термінового відшукання грошових коштів ключовим параметром пошуку способу їх отримання стає висока швидкість. Альтернативним способом швидкого відшукання грошей є кредит онлайн в МФО.

Існує цілий ряд життєво важливих ситуацій, які можуть статися з кожним і від яких ніхто не застрахований. Це і участь в ДТП, і хвороба домашньої тварини або родича, і несподіване запрошення на урочистість. В усіх подібних випадках у людини немає часу на довгий пошук коштів або їх накопичення, рахунок йде на хвилини і рішення варто приймати швидко. Найшвидшим способом відшукання коштів є послуга мікрокредитування онлайн, яка має ряд своїх особливостей і переваг:

1. Позика видається в сумі від 200 до 20 000 гривень, при цьому перший кредит в середньому оформляється на 3-3,5 тисяч гривень.

2. Для оформлення з документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код.

3. Не потрібно поручителів.

4. Анонімність. При обробці заявки по кредиту кредитор не вимагає участі третіх осіб в підтвердженні платоспроможності позичальника, не дзвонить родичам і друзям для перевірки достовірності інформації, вказаної в заявці на кредит. Факт про оформлення кредиту буде відомий тільки позичальникові і самому кредиторові.

5. Кредитна історія не є вирішальним аргументом в схваленні кредиту.

6. Привілеї для постійних клієнтів.

7. Термін кредитування складає до 30 днів.

8. Доступне оформлення кредиту без офіційного працевлаштування.

9. Заявка на кредит оброблюється впродовж декількох хвилин (від 8 до 15 хвилин).

10. Кредит можна оформити у будь-якому місці у будь-який день і будь-який час.

11. Позикові кошти перераховуються на діючу банківську карту.

12. Відсотки нараховуються за фактичний час користування позиковими коштами.