Сьогодні послуги безготівкового розрахунку користуються великою популярністю і для багатьох стали невід'ємною частиною повсякденності. Для того, щоб зуміти розрахуватися скрізь і завжди багато хто оформлює кредитну карту. Для того, щоб не бути приголомшеним платою за користування кредиткою, варто ознайомитися з деякими особливостями кредитних карт.

  1. Платне обслуговування карти. Багато банків закладають в умови користування картою високі комісійні за її обслуговування і платні послуги, які впродовж року можуть накопичитися в пристойну суму.
  2. Послуга кешбек. При користуванні цією послугою за допомогою кредитної карти власник може отримати від банку нарахування бонусів, проте це заохочення є певним видом доходу, з якого знімається податок.
  3. Дотримання кредитного ліміту. Залежно від рівня регулярного доходу, підтвердженого документально, банк встановлює для клієнта певну суму, яку він може узяти у позику. У разі неповернення засобів в зазначений термін або перевищення доступного ліміту на позичальника буде нарахована невиправдано велика сума пені.
  4. Нарахування комісії за зняття готівки. Деякі кредитні карти припускають безготівкові розрахунки, і за бажання клієнта зняти готівку з карти на нього налічується комісія.
  5. Дотримання пільгового періоду кредитування. Для позичальника може бути запропонований пільговий період кредитування, впродовж якого він користується позиковими коштами без плати комісійних за умови безготівкових розрахунків по карті. У разі повернення коштів в термін, що перевищує передбачений пільговий період, позичальник зобов'язаний буде заплатити значний штраф.