Багато позичальників вже освоїли такий зручний спосіб кредитування, як кредит онлайн. Проте не дивлячись на високий попит на цей сервіс часто здійснюються помилки при оформленні кредиту, які надалі відіб'ються на загальному фінансовому стані людини. Щоб їх уникнути варто упізнати головні промахи позичальників в онлайн кредитуванні.

  1. Звернення по допомогу в оформленні кредиту іншої людини. Не уміючи користуватися онлайн сервісами, багато людей звертаються з проханням до родичів або близьких друзів щоб ті оформили на них кредит. Довіряючи іншій людинисвої секретні персональні дані, ви забезпечуєте йому доступ до здійснення всіляких банківських операцій від вашого імені. Рано чи пізно цей вчинок може зіграти проти Вас.
  2. Надання недостовірної інформації в заявці на кредит. Цю помилку можна зробити і ненавмисно, помилившись в написанні паспортних даних або інд.кода, що може послужити відмовою в кредиті унаслідок надання недостовірних даних про себе.
  3. Підписання кредитного договору без вивчення усіх його умов. Непроінформованість позичальника з усіма умовами договору приводить до того що він стає украй здивований нарахуванням пені за прострочення, наявністю додаткових платежів та ін.
  4. Відсутність фінансового планування при оформленні кредиту. Не спланувавши свої витратні статті бюджету, включаючи щомісячне погашення кредиту і порівнявши усі витрати із загальною сумою доходу, людина потрапляє в складне становище, що поступово заганяє його до боргової ями.