На сьогодні великою популярністю серед позичальників користуються мікрокредити в розмірі до 10 тисяч гривень. У цій статті ми розберемо причини такого явища і основні переваги мікрокредитування.

Основний інтерес людей до мікрокредитів викликаний наявністю багатьох переваг цієї категорії кредитування, основними з яких є :

  1. Оперативність. Отримати гроші швидко дає можливість екстрено вирішити виниклі матеріальні проблеми, що стали причиною звернення за кредитом. Цей факт є вагомим аргументом при зверненні позичальників за кредитом в МФО.
  2. Доступність. Завдяки послузі кредиту онлайн отримати гроші можна у будь-який час доби, у будь-який день, і у будь-якому місці. Де б ви не знаходилися, яке б свято або вихідний не було - кредит онлайн стане надійним помічником у вирішенні фінансових проблем скрізь і завжди.
  3. Простота. Для того, щоб оформити кредит в МФО не знадобиться виснажливий збір документів, що підтверджують доходи позичальника, його офіційне працевлаштування і тому подібне. Для його оформлення потрібні лише два документи - паспорт і інд.код.
  4. Висока вірогідність схвалення кредиту. Кредит онлайн в МФО може отримати практично кожен. Вірогідність схвалення кредиту при зверненні досягає 90 %.
  5. Зручність. Погашати кредит можна найбільш зручним способом для позичальника - шляхом безготівкового розрахунку через онлайн сервіс, термінал, касу банку або особисто в офісі компанії.