Останнім часом різко підвищився попит на пропозиції по онлайн кредитам. У цій статті ми розглянемо що вплинуло на зацікавленість українців в цьому виді послуги.

  1. Високий рівень безробіття. На сьогодні десята частина українців - близько півтора мільйона мають статус безробітних. Цей факт позбавляє їх можливості отримати кредит у банку. Це пов'язано з тим, що для підтвердження своєї платоспроможності перед банком клієнт повинен надати довідку з офіційного місця роботи і відомості про регулярний і достатній дохід за останні півроку. МФО на відміну від банків видає кредити без надання подібних документів.
  2. Висока вірогідність схвалення кредиту. Як вже вказувалося вище, можливість отримати кредит в МФО має практично кожен. Саме висока вірогідність схвалення кредиту і притягує більшість позичальників.
  3. Швидке оформлення. Отримання кредиту в МФО, зокрема за допомогою онлайн сервісу, є на сьогодні найшвидшим способом відшукання грошей. Ця послуга допоможе екстрено вирішити життєво важливі питання, швидко ліквідувати проблеми. В середньому процес схвалення заявки на кредит займає близько 15 хвилин, після цього гроші переводяться на банківську карту клієнта, вказану в заявці на кредит.
  4. Цілодобовий доступ до послуги. Оформити кредит онлайн можна у будь-який час доби і у будь-який день тижня, не дивлячись на свята і вихідні дні.
  5. Просте погашення. Кредит, узятий в МФО можна погасити будь-яким найбільш зручним способом, - через термінал, переказом коштів з карти через онлайн сервіс, через касу банку або безпосередньо готівкою у відділенні кредитора.