Сьогодні на вулицях українських міст, в просторах інтернету, на листівках, публікуються багатообіцяючі гарантії в наданні допомоги при отриманні кредиту. При цьому цілком актуальним стає питання наскільки ці обіцянки реальні для людей із заборгованістю по кредитах.

Останніми роками, коли економіка нашої країни зазнає не кращих часів у своїй історії, українці вимушені виходити із складних життєвих ситуацій оформлюючи кредити. Не маючи досвіду в цій фінансовій сфері, вони вибирають не зовсім вигідні для себе умови кредитування і надалі стають боржниками. Зовсім не вчасно багато хто з них потрапляє в обставини, коли необхідно повторно отримати кредит при наявних боргах по старих. У такій ситуації багато людей кидаються на гучну рекламу про допомогу в отриманні кредиту, коли так звані "помічники" дають стовідсоткову гарантію в отриманні необхідних сум грошових коштів.

Насправді, реалії далекі від намальованих світлих перспектив, і звернувшись в одну з подібних фірм, людина отримує лише інформаційно-консультаційну підтримку. Допомога в даному випадку полягає лише в наборі ділових порад в оформленні заявки на кредит, наданні послуг про подання "правильної" заявки і документів. Але при цьому варто врахувати, що жоден такий "помічник" не зможе гарантувати схвалення кредиту людині, яка зіпсувала свою кредитну історію безліччю боргів, судами і систематичним порушенням умов кредитних договорів. Навіть співробітник банку, що займає високу посаду, не зможе вплинути на рішення по кредиту зважаючи на вагомі аргументи, що говорять проти позичальника.

Єдиним способом відшукання грошей для боржників і виправлення своєї кредитної історії стане звернення до послуги мікрокредитування. Кредитори, що надають послугу онлайн кредиту, з урахуванням наявних справжніх гарантій повернення кредиту у вигляді достатньої величини регулярного доходу зможуть піти назустріч такому позичальникові і схвалити заявку на кредит.